статьи о собаках

19 квітня 2018 року студенти кафедри фінансів і банківської справи взяли участь у наукових дебатах, що проводилися в рамках Днів фінансової обізнаності, які Національний банк України та проект Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Трансформація фінансового сектору» провели у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка. Опонентами нашої команди були студенти Полтавського університету економіки і торгівлі. В ході дебатів розглядалося питання «Чому б Ви надали перевагу: безготівкова економіка чи готівка?»

Компетентне журі оцінювало гру студентів по трьох виступах представників від команд та раунду запитань-відповідей.

 

Перемогла команда, яка набрала більшу кількість балів за такими критеріями:  викладення аргументів з точки зору переконливості й здорового глузду, логічність й структурованість подачі матеріалу, комплексна манера виступу (зрозумілість, простота й професійність при викладені думок, зоровий контакт, жести, міміка, харизматичність), влучність та професійність поставлених опонентам запитань, культура поведінки, вдало обрана стратегія виступаючих, спрямована на посилення позиції та аргументоване підведення підсумків. І цією командою переможців за оцінками виключно всіх членів журі стали наші студенти!

Переможці доброзичливо поділилися отриманими подарунками (це були книжки) зі своїми опонентами,  щоб і ті навчалися й досягали професіоналізму у питаннях фінансової обізнаності, уміння вести наукові дебати та аргументовано відстоювати свої позиції.

 

Кафедра вітає своїх студентів з упевненою перемогою! Так тримати в подальшому навчанні, самовдосконаленні та професійній кар’єрі!!!

шаблоны joomla образование