ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»:

1. Можливість навчання за державним замовленням.

2. Навчання та стажування за кордоном (Польщі, Німеччини, Бельгії, Китаю та інших країн).

3. Отримання додатка до диплома європейського зразка.

4. Отримання подвійного диплому.

5. У навчальному процесі беруть участь іноземні фахівці з Польщі, Німеччини, Бельгії, Китаю та інших країн.

6. За бажанням поглиблено вивчати іноземну мову та здобувати паралельно другу вищу освіту.

7. Під час навчання пройти військову підготовку й отримати перше офіцерське звання.

8. Забезпечення місцями в гуртожитку всіх іногородніх студентів.

9. Щороку відбуваються виїзні захисти магістерських робіт на базі провідних фінансово-кредитних установ, Головного фінансового управління Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління державної казначейської служби в Полтавській області, на провідних підприємствах, страхових компаніях, що дає змогу працевлаштуватися в одній з цих структур.

9. Навчальний процес забезпечується висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, що гарантує отримання сучасної професійної освіти та високу конкурентоспроможність майбутніх фахівців.

Спеціальність має багатопрофільний характер. Її здобуття зумовлює широкий вибір сфер трудової діяльності та гнучкого працевлаштування на підприємствах, в організаціях і установах будь-якого профілю їх діяльності незалежно від функціонального призначення, галузевої належності, форм власності та господарювання.

 

 Заняття студентів у сучасній мультимедійній аудиторії 318

Заняття студентів у навчальному банку кафедри фінансів і банківської справи

До особливостей напряму «Фінанси, банківська справа та страхування» слід віднести універсальність та можливість працевлаштування в будь-якій галузі народного господарства. Економісти, фінансисти, банківські працівники потрібні на промислових підприємствах, фірмах, комерційному секторі, державних економічних та фінансових службах, у будь-яких секторах економіки. Реалії ринкової економіки свідчать, що надлишку спеціалістів з економічних спеціальностей на ринку праці бути не може, оскільки вони становлять основну фахову ланку, яка забезпечує підприємництво і нормальне функціонування економіки усіх рівнів. Освічений та грамотний спеціаліст знаходить роботу завжди, на відміну від випускника навчального закладу, який тільки наголошує на якості освіти, але повністю не несе відповідальності за подальше працевлаштування випускників.

Випускники кафедри працюють

У фінансових і бюджетних відділах органів місцевого самоврядування; у фінансових та аналітичних відділах статистичних управлінь; у казначейській службі та Державній фінансовій інспекції; у структурі Державної податкової адміністрації, поліції та митній службі; у системі державного соціального, пенсійного страхування; у системі комерційних банків та в структурі Національного банку України; у страхових компаніях і фондах; у фінансових службах та у структурі фінансового менеджменту підприємств усіх форм власності; інвестиційних, інноваційних фондах й інших організаціях, представлених на фінансовому ринку держави  тощо.

Багато з випускників займають керівні посади, наприклад: Чернявський М.О. - голова правління ВАТ «Івано-Франківськобленерго»; Інгуш Т.С. - начальник фінансового відділу ВАТ «Полтаваобленерго»; Кучер А. -фінансовий директор ВАТ «Полтавакондитер»; Кулик А. - директор по логістиці ВАТ «Полтавакондитер»; Голуб Л.О. - начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Полтавській області; Доценко А. - начальник відділу Полтавської філії АКБ «Укрсоцбанк», Микитенко В. - начальник відділу 5 Полтавської філії банку «Форум», Лукомець В.В. -директор відділення ВАТ «БМ, Банк» м. Полтава, Момот Т. В. - доктор економічних наук, завідувач кафедри обліку та аудиту Харківської державної академії міського господарства тощо, Баклицька О.В. – голова Полтавського регіонального відділення страхової компанії, Федоров А., Мунько О., Сівіцький Д.П. – начальники відділень комерційних банків та багато інших.

Щороку відбуваються виїзні захисти дипломних робіт на базі провідних фінансово-кредитних установ, Головного фінансового управління Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління Національного банку України в Полтавській області, Головного управління Національного банку України в Полтавській області, Головного управління державного казначейства в Полтавській області, на провідних підприємствах, страхових компаніях.

Відкритий захист магістерських робіт в Державній фінансовій інспекції в Полтавській області

Відкритий виїзний захист магістерських робіт у Департаменті фінансів Полтавської державної обласної адміністрації

 Виїзний захист магістерських робіт у Головному управлінні Національного банку України в Полтавській області

 Постійний, індивідуалізований підхід до обдарованих студентів дає можливість щороку поповнювати кадровий склад кафедри, забезпечувати вступ до аспірантури талановитої молоді.

 Вибір кожного абітурієнта має бути вільним і свідомим, а головне – серйозним. Той хто хоче отримати справжні знання, і мріє про заможне майбутнє, дбає про подальше благополуччя та самовдосконалення – той обирає якісну освіту, як трамплін для подальших здобутків!

74 магістрами поповнилася когорта славних випускників кафедри фінансів і банківської справи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Read more...

23 червня відбувся захист магістерських робіт в Державній фінансовій інспекції в Полтавській області, державну екзаменаційну комісію очолив начальник комісії Кривошея Михайло Михайлович на захисті був присутнім ректор університету Онищенко Володимир Олександрович, члени комісії – провідні науковці кафедри, а також були запрошені фахівці інспекції.

Read more...

20 червня відбувся захист магістерських робіт в Управлінні Національного банку України в Полтавській області.

Read more...

17 червня 2004 року відбувся відкритий виїзний захист магістерських робіт у Департаменті фінансів Полтавської державної обласної адміністрації. Державну комісію очолив начальник департаменту Кропивка Павло Анатолійович, члени комісії – провідні науковці кафедри, присутніми були фахівці Департаменту фінансів.

Read more...

22-23 травня 2014 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансова безпека в системі забезпечення національних економічних інтересів: проблеми і перспективи».

Read more...

В рамках проходження в університеті VIII Всеукраїнського фестивалю науки кафедрою фінансів і банківської справи було проведено популярну лекцію на тему «Банківські кризи: причини виникнення та економічні наслідки».

Read more...