статьи о собаках

8 листопада 2018р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «РОЗВИТОК ФІНАНСОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», яка традиційно проводиться кафедрою фінансів і банківської справи у співпраці з Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації, Головним управлінням Державної казначейської служби України у Полтавській області, регіональним відділенням Фонду державного майна України в Полтавській області, Шевченківською районною у м. Полтаві радою, Національним інститутом стратегічних досліджень, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Ужгородським національним університетом, Донецьким національним університетом ім. В.Стуса та іншими провідними університетами України.

У роботі конференції взяли участь 110 вчених, викладачів, студентів, аспірантів з 6 регіонів України та з Грузії, Білорусії, Польщі й Німеччини, а також представники державних органів влади та фінансових установ.

Зокрема, у пленарному засіданні конференції взяли участь: директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації Іщенко Інна Сергіївна; к.е.н, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області Чепурний Олег Вікторович; заступник начальникаУправління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Євтухов Вадим Юрійович; голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради Задворкін Дмитро Юрійович; директор відділення «Полтавське №5» АТ «Альфа-Банк» Турченко Марина Михайлівна; д.е.н., професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Варналій Захарій Степанович; д.е.н., професор, головний науковий співробітник відділу фінансової безпеки Національного інституту стратегічних досліджень Юрків Надія Ярославівна та ін. науковці. Від співорганізаторів конференції також було отримано дистанційні привітання.

 

 

Під час роботи конференції розглядалися проблемні питання, присвячені:

-         перспективам розвитку ринку фінансових послуг у світі та Україні,

-         забезпеченню фінансової безпеки України в сучасних економічних умовах,

-         сучасним тенденціям та напрямам розвитку грошово-кредитного ринку України

-         управлінню фінансами суб’єктів підприємництва тощо.

 

 

 

Розгляд даних питань є особливо важливим на сьогодні, оскільки фінансова система України переживає одну з наймасштабніших криз за часи незалежності. На поверхню спливли усі накопичені в минулі роки хронічні проблеми: відсутність чіткої взаємодії між державою, бізнесом і населенням, криза довіри громадян до фінансових установ. На вирішення даних питань і були спрямовані зусилля учасників конференції. 

Збірник матеріалів конференції

Резолюція

шаблоны joomla образование