статьи о собаках

Основним критерієм ефективності навчального процесу є успішне надання якісних освітніх послуг у поєднанні з вихованням спеціаліста,  підготовленого для самореалізації. Тому поряд з отриманням якісних знань, професійних навиків, вкрай важливим є створення комфортних умов для розвитку та творчої співдружності студентів.

У зв’язку з цим у рамках культурно-масової роботи студенти групи 101-ЕФ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»   відвідали Літературно-меморіальний музей І.П. Котляревського, автора відомих у всьому світі «Енеїди», п’єс «Наталка Полтавка», «Москаль-чарівник».

У залах музею студенти мали змогу побачити зібрані матеріали, які відображають життєвий та творчий шлях І.П. Котляревського. Письменник  дванадцять років перебував на військовій службі, упродовж двадцяти п’яти – працював наглядачем Будинку виховання дітей бідних дворян, вісім років піклувався Полтавським благодійним закладом.

Цікавою й пізнавальною стала інформація щодо написання та публікації поеми «Енеїда». Так, перше видання було здійснене у 1798 році без відома автора, що спонукало його внести зміни до другого видання.

 

У музеї можна побачити не тільки твори, власноруч написані поетом, а й перші видання його книг, афіші місцевих театрів, запрошення на постановки п’єс автора і багато інших цікавих речей.

Студенти щиро дякують Євгенії Всеволодівні за професійно проведену екскурсію, тепло і гармонію якими наповнено музей.

 

шаблоны joomla образование