статьи о собаках

У період з 08 по 12 жовтня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка перебувала делегація з Німеччини, організацією зустрічі якої активно займалася кафедра фінансів і банківської справи. Впродовж 5 днів почесний професор нашого університету Гюнтер Штоль та банкір-практик Уве Шраг провели лекції для студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту з таких тем: «Особливості функціонування банківської системи Німеччини»; «Німецькі програми іпотечного кредитування»; «Оцінка надійності позичальників – фізичних осіб на придбання житла та будівельних компаній на здійснення будівництва з використанням рейтингових оцінок»; «Управління житловим фондом в Німеччині»; «Енергоефективність в житловому будівництві».

На лекціях були присутні студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка, торгівля та біржова діяльність», «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент організацій», «Облік і аудит» 1-5 курсів.

 

Студенти та викладачі Інституту отримали цінні знання, що можуть бути використані у їх майбутній практичній діяльності у банківських установах, будівельних компаніях, управлінських житлових компаніях та ОСББ.

Низку практичних проблем було уточнено під час спілкування у режимі «питання-відповідь».

Сподіваємося, що досвід таких лекцій буде продовжено і наступного року.

У рамках перебування німецької делегації 10 жовтнякафедрою фінансів і банківської справи спільно з Гюнтером Штолем та Уве Шрагомбуло проведено Workshop для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»на тему: «Кредитування молоді для започаткування власного бізнесу».

Гості ознайомили студентів з регіональними програмами пільгового банківського кредитування стартапів, що діють у Німеччині.

 

Було розкрито процедуру кредитування, особливості кредитування різних видів діяльності, вимоги до подачі заявок на видачу кредиту та методики оцінки перспективності й окупності стартапу.

Студенти, у свою чергу, розповіли про діючі програми цільового кредитування малого бізнесу в Україні, а також про Start up - проекти, що можуть бути реалізовані у Полтаві та Полтавській області.

У четвер, 11 жовтня Г.Штоль та У.Шраг спілкувалися з молодими вченими університету у рамках проекту ERASMUS+ Jеan Monnet Modules «Виклики енергоефективності: співробітництво України і ЄС» щодо можливості використання в Україні німецького досвіду забезпечення енергоефективності у сфері експлуатації житла та житловому будівництві.

Після воркшопу викладачі кафедри фінансів і банківської справи тепло поспілкувалися з гостями. Відбувся обмін враженнями, обговорювалися питання вищої освіти в Україні й Німеччині, функціонування банківського сектору на ринку нерухомості. Досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці. Гості були раді ще раз відвідати Полтаву, ознайомитися з її культурною спадщиною та отримати нові позитивні враження від спілкування зі студентами й викладачами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

шаблоны joomla образование