статьи о собаках

15 травня 2018 року викладачі кафедри взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність», до роботи якої долучилися понад 500 вчених, аспірантів, студентів і фахівців-практиків із Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Латвії, Польщі, України та інших країн світу.

 

Кафедрою фінансів і банківської справи до очної участі у конференції було залучено доктора економічних наук, професора Грузинського технічного університету, академіка, дійсного члена Академії наук Грузії Майю Чечелашвілі.

 

Під час урочистого відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність» із словами привітань до всіх присутніх звернувся ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор Володимир Олександрович Онищенко. У своєму виступі він акцентував увагу на тому, що сьогодні ПолтНТУ активно розвиває міжнародне співробітництво у сфері освіти і науки, а такі заходи, як цьогорічна науково-практична конференція, є чудовим майданчиком для обміну досвідом між науковцями і представниками органів державної влади та бізнес-структур.

 

З вітальним словом перед присутніми також виступив директор Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор Володимир Васильович Гришко.

   

З особливим інтересом всі присутні слухали виступи почесних гостей конференції, серед яких були: Майя Чечелашвілі, доктор економічних наук, професор, академік, дійсний член Академії наук Грузії; Марчел Рошка, проректор Університету міста Орадя (Румунія), професор; Кароль Місталевські, представник Білостоцького технологічного університету, Сергій Марчишинець, т.в.о. начальника Управління інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації; Тетяна Бочуля, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування Харківського державного університету харчування та торгівлі; Віталій Шкурко, кандидат економічних наук, директор Товариства з додатковою відповідальністю «Полтавська фірма «Ворскла»; Євгеній Кирилюк, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

 

 

Кожна доповідь супроводжувалася жвавим обговоренням та дискусією.

 

  

 За результатами роботи ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність» було ухвалено відповідну резолюцію та схвалено пропозицію провести ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність» на базі Білостоцького технологічного університету (м. Білосток, Польща).

шаблоны joomla образование