статьи о собаках

28 березня 2018 року в рамках продовження ділової гри: «Збір коштів на реалізацію інноваційних проектів за допомогою краудфандінгу» з дисципліни «Фінанси корпорацій» (викладач курсу – професор Ліана Птащенко) студенти кафедри фінансів і банківської справи презентували ще три цікавих проекти.

Проект «Сонячні батареї як шлях до енергетичної незалежності», автори – Бутенко Людмила, Гавриленко Олександр, Мосіюк Альона, Ясногорська Альона. Ідея студентів зацікавила «потенційних інвесторів», оскільки спрямована на активізацію реалізації проектів альтернативної енергетики, на демонополізацію підприємств тепло- й енергопостачання, зниження тарифів тощо.

Схвалили присутні й проект Шевченка Олега, Валицької Катерини та Бородай Аліни «To bike or not to bike? There is no guestion». Облаштування вело-доріжки в м. Полтаві – річ потрібна для розвитку європейського міста та для активного способу життя населення.

Зацікавила ідея групи новаторів – Миргородської Альони, Шукевич Віки та Рицар Анни щодо налагодження виробництва  ID-браслетів для людей, котрі мають хронічні хвороби та ризикують знепритомніти за відсутності близьких чи знайомих. Такі пристрої допоможуть ідентифікувати особу та своєчасно надати їй необхідну медичну допомогу. Автори цього проекту зібрали найбільше коштів.

Такі інтерактивні види занять допомагають студентам набути практичних навиків презентувати свої ідеї, проявляти набуті знання, професіоналізм і наполегливість, досягати цілей та бути впевненими у майбутньому.

за матеріалами кафедри

 

шаблоны joomla образование