статьи о собаках

2 листопада 2017 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка пройшла V Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «РОЗВИТОК ФІНАНСОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», проведення якої організувала кафедра фінансів і банківської справи.

На початку роботи конференції до присутніх з вітальним словом звернувся ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор Онищенко Володимир Олександрович, котрий зазначив, що сьогодні особливо важливим є визначення проблем та формулювання перспектив розвитку фінансового ринку в України. Володимир Олександрович висловив вдячність співорганізаторам конференції.

З привітальним словом до учасників конференції звернулася директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації Іщенко Інна Сергіївна, яка у своєму виступі розповіла про фінансову спроможність територіальних громад області.

Голова Шевченківської у м. Полтаві ради Задворкін Дмитро Юрійович привітав учасників конференції і побажав плідної та результативної роботи. З вітальним словом у відео-привітанні до учасників конференції звернулися Лактіонова Олександра Анатоліївна, д.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів і банківської справи Донецького національного університету імені Василя Стуса та Сержанов Віталій Вікторович, к.е.н., доцент, декан економічного факультету Ужгородського національного університету.

На пленарному засіданні з доповідями виступили д.е.н., професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Варналій Захарій Степанович, головний науковий співробітник відділу фінансової безпеки Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, д.е.н., професор Юрків Надія Ярославівна, директор Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, д.е.н., професор Гришко Володимир Васильович.

 

Начальник регіонального відділення Фонду державного майна України у Полтавській областік.е.н., доцент Бережна Алла Юріївна розповілапро діяльність ФДМУ в контексті інтеграції України в європейський економічний простір.

Проблемам інформаційної безпеки банківської системи присвячений виступ Щербакова Володимира Костянтиновича, старшого викладача кафедри фінансів і банківської справи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Магістрант спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Ільченко Вікторія Олександрівна у своєму виступі розглянула особливості надання ломбардних послуг на фінансовому ринку України.

За матеріалами конференції опубліковано тези 135-и вчених, студентів, аспірантів з 6 регіонів України та з 9 ВНЗ.

Запрошуємо ознайомитися із Матеріалами V Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «РОЗВИТОК ФІНАНСОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

ЗБІРНИК

РЕЗОЛЮЦІЯ

шаблоны joomla образование