статьи о собаках

З 18 вересня 2017 по 13 жовтня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка реалізовано програму підвищення кваліфікації для державних службовців Полтавської області посади яких належать до 1-5 групи оплати праці, зокрема заступники керівників районних державних адміністрацій, керівники відділів, департаментів, секторів.

Навчання здійснювалося за сприяння Національного агентства України з питань державної служби та у тісній співпраці з Полтавською обласною державною адміністрацією.

Професійна програма підвищення кваліфікації включала вивчення: особливостей та перспектив розвитку державної служби в Україні; соціально-психологічних аспектів управління персоналом в органах виконавчої влади;  ділової української мови і публічної комунікації в органах виконавчої влади;  запобігання корупції; державної економічної та бюджетної політики в органах виконавчої влади; реалізації базових реформ в Україні.

До викладання залучені висококваліфіковані доктори наук,  кандидати наук, фахівці-практики органів державної влади м. Полтави.

Слухачі мали можливість опановувати тематичні блоки в форматі лекційних, практичних та тренінгових занять.

«Сучасна парадигма української державної політики вимагає підготовки висококваліфікованих кадрів, які здатні професійно, творчо, політично неупереджено виконувати завдання і функції держави»  – наголосив заступник директора Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, к.е.н., доцент Максименко О.С. під час урочистого вручення свідоцтв державним службовцям Полтавської області.

Щиро вітаємо державних службовців з підвищенням рівня професійних знань, умінь та навичок. Бажаємо подальшого особистого, професійного та кар’єрного зростання!

 За матеріалами секції державного управління і права

кафедри фінансів і банківської справи

шаблоны joomla образование