статьи о собаках

Кафедра фінансів і банківської справи постійно активно співпрацює із Університетом прикладних наук у м. Бранденбург (Німеччина). Навесні 2013 року офіційна делегація університету на чолі із ректором і завідувачем кафедри професором В.О.Онищенком відвідала Університет прикладних наук міста Бранденбурга, з метою зміцнення співпраці між університетами, яка успішно триває вже сьомий рік та має свої результати. Організовано як двосторонній обмін науково-педагогічними працівниками, так і мобільність студентів ПолтНТУ. За результатами даного співробітництва ПолтНТУ відвідали професори із курсами лекцій, зокрема професор Швіль викладав для студентів фінансово-економічного факультету курс із інноваційного менеджменту. По завершенню студенти, об’єднавшись у команди, представили власні інноваційні бізнес-проекти, використовуючи метод креативної техніки (SIX-THREE-FIVE) та метод Brain-writing. Свої бізнес-моделі студенти представляли та захищали англійською мовою.

У сфері співпраці на міжнародному рівні активну роботу було проведено завідувачем кафедри Онищенком В.О.  Зокрема, його участь 28-30 січня 2013 р. у Світовому освітньому форумі (World education forum) у Лондоні (Великобританія), що проходив за підтримки Міністерства закордонних справ та у справах співдружності, Департаменту освіти, Департаменту з питань бізнесу та інновацій, Британської ради, CISCO, Intel.

У червні 2013 р. відбувся офіційний візит Онищенка В.О. та Онищенко С.В. до Бізнес школи Університету Грінвічу з приводу участі студентів фінансово-економічного факультету та факультету менеджменту та бізнесу ПолтНТУ в літніх школах фахової та мовної підготовки, організації двостороннього обміну науково-педагогічними і педагогічними працівниками, а також співробітництва у рамках участі у спільних грантових програмах. Також було поглиблено співпрацю із Університетом Гліндор у сфері спільних напрямів наукових досліджень, навчання у літніх школах  та освітньої діяльності. Дані заклади є партнерами з 2011 року і в аспекті поглибення співпраці було розглянуто організацію навчання у літніх школах.

Продовженням роботи у Лондоні стала зустріч з ректором Бізнес школи Університету Вестмінстеру Девідом Хічкоком, під час якої обговорено можливість навчання студентів напрямів менеджмент, фінанси і кредит, банківська справа в літніх школах. Також було розглянуто можливість навчання магістрів ПолтНТУ за програмами МВА та визначено структуру навчального процесу за новою схемою: семестр навчання в Україні, семестр - у Великій Британії та семестр - в Україні. Така методика підготовки забезпечить максимальне узгодження навчальних планів та забезпечить отримання дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня магістра обох університетів. Також було узгоджено проведення спільних конференцій в 2014 році за науковими проблемами в економіці та менеджменті.

2-15 листопада 2013 року В.О. Онищенко у складі української делегації взяв участь у Міжнародній виставці та науковій конференції «Освіта, спорт і туризм в епоху щастя і могутності» (м. Ашгабат, Республіка Туркменістан). 14 листопада на базі Міжнародного університету нафти і газу (м. Ашгабад) відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів обох країн. На запрошення випускників ПолтНТУ – працівників Туркменського державного концерну «Туркменнафтогазбуд», організовано зустріч професора Володимира Онищенка з керівництвом компанії, на якій було підписано угоду, згідно якої працівники «Туркменнафтогазбуд» матимуть змогу проходити курси підвищення кваліфікації на базі ПолтНТУ. Під час офіційних зустрічей налагоджено робочі зв’язки з представниками провідних університетів Туркменістану: Університетом економіки та управління та Державним інститутом фінансів.

19 листопада 2013 року Онищенко В.О. в рамках 47-ї Конференції Канадського бюро міжнародної освіти у складі української делегації налагодив нові контакти для співпраці із ПолтНТУ, зокрема з Коледжем Ніагари (Niagara College), Університетом Карлтонту (Carleton University), Університетом Віндзор  (University of Windsor), Університетом Монітоби (University of Monitoba) та Університетом Вілфріда Лорье (Wilfrid Laurier University). Між ПолтНТУ та Бізнес-школою Інституту технологій Британської Колумбії обумовлено впровадження проекту академічних обмінів «Два плюс два». Реалізація цього проекту передбачає організацію академічної мобільності студентів економічних напрямів. 18 листопада був організований візит до Інституту технологій Британської Колумбії (British Columbia Institute of Technology). Під час візиту зустрілися з керівниками головних навчальних підрозділів: Школи бізнесу (School of Business), Школи комп’ютерних технологій (School of computering) та Школи енергетики (School of energy).

Також у період 30.09.-5.10.2013 року кафедра разом із Санкт Петербурзьким державним економічним університетом виступала співорганізатором IV Міжнародної науково-практичної конференції «Национальные концепции качества: альтернативы европейской интеграции».

Протягом року викладачами кафедри фінансів і банківської справи було взято участь у ХІ Міжнародній конференції «Інформаційні технології та менеджмент» - Рига, 18-20 травня 2013р.,  2nd Conference “Applied Sciences and technologies in the United States and Europe: common challenges and scientific findings”, New York, 9-10 September, 2013, Міжнародному науковому Конгресі «Фундаментальні і прикладні проблеми ефективного підприємництва в умовах глобалізації економіки» – Москва, 25-26 червня 2013 р., II Міжнародній міжвузівській науково-практичній конференції студентів магістратури «Соціально-економічне партнерство – управління майбутнім», Санкт-Петербург, 24 квітня 2013р.

20-25 грудня 2013р. студентка магістратури спеціальності «Фінанси» Звєрєва А. та доцент кафедри Онищенко С.В. взяли участь у фіналі Міжнародної олімпіади по страхуванню у Фінансовому університеті при Уряді Російської Федерації.  Звєрєва Анастасія отримала диплом І ступеню.

З вересня 2015 р. д.е.н., професор кафедри Птащенко Л.О. є членом редколегії Journal of innovate Technologies in Economy (Arab Emirates).

шаблоны joomla образование