статьи о собаках

Кафедра залучає до наукової роботи студентів фінансово-економічного факультету. Зокрема, при кафедрі постійно працює науковий студентський гурток, в роботі якого беруть участь студенти фінансово-економічного факультету та майже усі викладачі кафедри. У 2009-2013 роках актив гуртка налічував в середньому 40-45 студентів спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Банківська справа» 4-5 курсів. Коло напрямів наукових досліджень студентів дуже широке. Науковий гурток на своїх засіданнях розглядає сучасні проблеми розвитку фінансів  підприємств, фінансових установ та регіону. Деякі розглянуті проблеми стають основою для наукових досліджень у дипломних роботах випускників, що підвищує рівень підготовки спеціалістів більш високої кваліфікації.

Магістрами спеціальності «Фінанси» та «Банківська справа” до Дня банкіра щорічно організовуються науково-практичні круглі столи за участю керівників банківських установ з метою обговорення стану банківської системи. Так, у 2014р. було організовано круглий стіл на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку регіонального ринку банківських послуг». Активну участь у проведенні круглого столу приймали представники банківських установ таких, як АКБ «Укрсоцбанк», філії «Індекс-банк», Полтавської обласної дирекції АКБ «Надра-банк», «ОТР-bank», «БМБ-банк» та «Райффайзен Банк Аваль». В рамках заходів заслухані доповіді магістрів 5 курсу спеціальності «Банківська справа».

Також студенти 4-5 курсів активно приймають участь у заходах що проводяться Kyiv School of Economics (KSE), зокрема Сівіцька С.П. виступала на Міжнародній конференції студентів та викладачів «Регіональний розвиток – маленькі складові великого успіху» (9-10 квітня 2011р), Тимченко Т.І. та Сліпець К.В. представляли свої наукові роботи на Міжнародній студентській конференції «20 років після Радянського Союзу: економічні досягнення та виклики» ( 3 грудня 2011 р).

Протягом останніх років студенти кафедри беруть участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді на приз АКБ «Укрсоцбанк» шляхом дистанційного тестування в режимі “on-line”. Контроль за проведенням тестування і визначення переможців здійснюють представники банку. Також щорічно студенти спеціальностей «Фінанси» та «Банківська справа» беруть участь у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін кафедри, переможці якого задіяні у наступних турах олімпіади. Зокрема,   Канарик М. у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхування» в Національному університеті державної податкової служби України посіла І місце, Оксьом Т. у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» у Луцькому національному технічному університеті одержала диплом ІV ступеня, а Тимченко Т. у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» у КНЕУ ім.В.Гетьмана посіла ІІІ місце. Перше місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит», який проходив 19-21 березня 2014 року у Національному університеті державної податкової служби України (м.Ірпінь), здобула студентка 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Бондаревська Ольга.

Щорічно певна кількість дипломних і магістерських робіт виконуються на замовлення підприємств регіону та органів місцевої влади і самоврядування. Їх захист проводиться в присутності керівного складу замовників або на базі Департаменту фінансів Полтавської ОДА, Державної фінансової інспекції в Полтавській області та Вченої ради ПолтНТУ. Автори дипломних робіт приймають участь в конкурсах, які щорічно проводяться університетом, виборюючи перші місця. Так, за результатами всеукраїнського конкурсу за ОКР «магістр» випускниця Білоусова А.В. нагороджена дипломом ІІІ ступеня за магістерську роботу «Оцінка інноваційного потенціалу регіону як фактор розвитку національної інноваційної системи».

шаблоны joomla образование