статьи о собаках

25 жовтня 2017 року в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Формування регіонального лідера-управлінця. Залучення молоді до державної служби».

Захід організовано Полтавською обласною державною адміністрацією з метою залучення до роботи у сферах державного управління здібних випускників вищих навчальних закладів Полтавської області.

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, в тому числі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» кафедри фінансів та банківської справи, долучилися до обговорення питань формування нової державної служби в Україні, адаптації європейської моделі належного урядування, оплати праці державних службовців.

Студентам проведено екскурсію Полтавською обласною державною адміністрацією, ознайомлено з роботою окремих відділів, департаментів, управлінь. 

Відкритість та прозорість управлінської діяльності Полтавської обласної державної адміністрації свідчить, що сучасна державна служба в Україні може стати стратегією реалізації життєвих шансів кожної молодої людини. Особливо креативних та талановитих студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. 

шаблоны joomla образование