статьи о собаках

Уже десятий рік поспіль на кафедру фінансів і банківської справи ПолтНТУ приїздять представники банків з німецького міста Остфільдерна (адміністративний округ Штудгарт), що є  побратимом м. Полтави.

З 2 по 6 жовтня почесний професор ПолтНТУ Гюнтер Штоль та керівник відділу кредитування Фольсбанку та Райфайзенбанку Уве Шраг проводили лекції для студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування». Однак, тематика, що розглядалась на заняттях стала досить цікавою і для студентів інших спеціальностей. 

На лекціях студенти мали можливість дізнатись багато цікавого про особливості побудови німецької банківської системи, напрями диверсифікації банківських ризиків, процедуру отримання кредитів для купівлі житла та багато іншого.

Також після лекцій к.е.н., доцентом кафедри фінансів і банківської справи Заворою Т.М. було презентовано навчальний посібник з дисципліни «Ринок фінансових послуг» для студентів економічних спеціальностей, а також осіб, які працюють у сфері фінансів, розроблений В.О. Онищенко, Т.М. Заворою.

Бондаревська Ольга,

за матеріалами кафедри ФіБС

шаблоны joomla образование