Професор кафедри Птащенко Ліана Олександрівна пройшла підвищення кваліфікації на Німецько-українському спільному підприємстві ТОВ «Бровафарма»

Read more...

Викладачі та студенти кафедри фінансів і банківської справи радо вітали у стінах славетного навчального закладу майбутніх студентів – випускників середніх навчальних закладів

Read more...

Кафедра фінансів і банківської справи провела зустріч з учнями Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 на чолі з директором Іриною Миколаївною Грінь

Read more...

Кафедра фінансів і банківської справи вітає Онищенко Світлану Володимирівну з успішним захистом дисертації та отриманням диплому доктора економічних наук за спеціальністю «Гроші, фінанси та кредит»!

Read more...

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Read more...

У 2018 році вийшов з друку підручник "Управління фінансово-економічною безпекою", підготовлений авторським колективом кафедри фінансів і банківської справи у складі д.е.н., проф. В.О. Онищенка, д.е.н., проф. Г.В. Козаченко, к.е.н., доц. С.В. Онищенко та к.е.н., доц. Т.М. Завори.

Read more...

Кафедрою фінансів і банківської справи проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію з міжнародною участю "Економічна безпека: держава, регіон, підприємство"

Read more...